مرسی میرحسین

نمی خوام ادای نامه در بیارم. فقط می خوام از یه فرد تشکر کنم. کسی که بیش از یک ساله ما همراهشوم. میرحسین موسوی. نمی خوام بگم روز های اول تردید بود و این روزها حس یک مرید را دارم و داشتم.

نمی خوام تشکر کنم چون فهمیده ای، تشکر کنم که از اعتماد مردم کیسه ندوخت. با اعتماد مردم وارد مذاکره نشد برای خودش. سران فتنه شد، ولی مردم را تنها نگذاشت.

بلکه می خوام تشکر کنم چون احساس ما را درک ی کنی. وقتی دلمون می گیره بیانیه می دی. وقتی سوال داریم جواب می دی. وقتی می ترسیم، غیرت نشان می دهی. بدون اینکه بهت بگیم، سر موقع فریادت را می زنی.

مرسی برای بیانیه علیه صهیونیست ها.

مرسی

/ 5 نظر / 6 بازدید
روحی

کاش لینکشو میزاشتی خب لا اقل خبر رسانی کنید دیگه

من

همیشه هر سوالی که شب قیلش بچه ها در مورد جنبش ازم پرسیدند و توش موندم فرداش با یه بیانیه، مصاحبه، نظر و سخنرانی میرحسین جواب داده شده انگار دیشب در جمع ما بوده و سوال ما را شنیده... خلاصه منم مرسی میرحسین...

حامد

علی جون جا داره که من همینجا بگم مرسی علی [نیشخند] ما هم مشتاقانه منتظر پست تو درباره محکوم کردن رِژیم صهیونیستی بودیم. یادم باشه یه پست توی وبلاگم بزنم و تیترش رو بذارم : "مرسی سید"(منظورم سید علی ه یه وقت فکر بد نکنید[نیشخند])

مریم السادات

واقعا بیانیه های موسوی خجالت اوره !!! یه بار بخونین ببینین اصلا چی توشه!!!‌ من میخواستم بهش رای بدم اما چون سفارت دور بود رای به هیچ کی ندادم. الان هم خدا رو شاکرم که با رایم به یک ادم احمق پشتوانه ندادم !!! اولین اعلامیه اش را که دیدم بسی خوشحال شدم که سفارت دور بود و نتونستم رای بدم.

حسین فرهمند

ای کاش به این نکته که امریکا و صهیونیسم چندان منفک از یکدیگر نیستند توجه میشد،ایضاً به مصاحبه با BBC ! ای کاش به فریادهای به موقعی که هموطنانمان را(چه مقصر و چه مستبصر)به کام مرگ کشانید توجه می شد! ای کاش حامی صاحب فتواهای ضد قرآنی(آیت الله صانعی)و مروج سکولاریسم دینی و قرآن پیامبر(دکتر سروش) را نمیستودی! ای کاش این مرد انقلابی و رهبر حزب اللهیان خداجو(!)،"خود" اصلاح میشد...! ای کاش میدانستی طرفداری از چیزی میکنی که مُلک کوروش کبیر که فرمود"فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد"را به بهد میدهد!