سیاست کثیف

١-این روزها بحث کهریزک و قاضی مرتضوی داغ است. خیلی می گویند مرتضوی باید اعدام شود. البته من فکر می کنم دارو نظافت این کار رابه زودی می کند ولی آیا مشکل مرتضوی است؟

قطعا نه. آیا امروز دادستان تهران بهتر است؟ قطعا نه(حداقل مرتضوی به شعور آدم توهین نمی کرد)

می ترسم چند وقت دیگر باید حسرت مرتضوی را بخوریم. همان طور که من الان داریم حسرت شاهرودی را می خوریم.

مرتضوی هم مثل صفار و لاریجانی است که امروز ازخدای تک تک ماست که ضرغامی و حسینی با قبلی خود عوض شوند.(در مورد صفار باید بگم خودش آدم موزخرف تری نسبت به حسینی است ولی حسینی با معاونت هاش شاهکار کرده اللخصوص رامین که کولاک است)

در کل بلاتشبیه ما میگیم شا نمی خوایم، نخست وزیر عوض می شه(انجا شاه روابط اشتباه و بدون آزادی است که با تغییر افراد در مصادر امر سعی در بهبود آن است)

٢- با بیانیه کروبی و سخنرانی خاتمی به این نتیجه رسیدم که انگار این جنبش سبز عزیز آدم های آگاهی بالای سر خود دارد. این سه نفر می توانند علاقه طیف وسیعی را جذب کنند. از خاتمی که یک علاقه مند رهبری منتقد را می توانند جذب کند. موسوی که علاقه مندان به جمهوری اسلامی را جذب می کند و کروبی که تندرو ها را جذب می کند. این باعث می شود کسی از جنبش نرود. در ضمن این برای حکومت هم بهتر است چرا باعث می شود اعتراضات از حد خود خارج نشود. نکته مهم این است که حامیان دولت می خواهند با رادیکالی کردن مصونیت برای احمدی نژاد ایجاد کنند و اعتراض جنبش به سمت آقای خامنه ای متمرکز شود و رهبران جنبش هر چند وقت یک بار یاد آوری می کنند و این با عث خشم دوستان می شود.

 

در اخر

درود بر ٣ سید فاطمی

خمینی، موسوی ، خاتمی

پ.ن: امروز فهمیدم که استاد با شعور هم هست. حقوق اساسی ۴ تا سوال داد که خیلی گلاب بود. فکر کنم ٢٠ می شوم

 

/ 6 نظر / 11 بازدید
محمد علي

هزار ماشالله همه مسئولین این کشور بدند و حتما فقط خود شما خوب هستید... مرتضوی ، وزیر ارساد حسینی که بده ، رامین بده . البته تقصیری هم نداری چون زمان اصلاحات جوجه بودی ، بادت نیست وزیر بد یعنی وزیر ارشادی که الان دستش تو کاسه انگلیسی هاست ، مهاجرانی رو می‌‌گم. راستی وزیر کشور دوران اصلاحان عبدالله نوری کجاست؟ پیرموذن و فاطمه حقیقت جو کجا هستند.؟ راستی منظورتان از خاتمی همونه که با زن‌ها دست می‌ده...

دوست علی محمد

aaaaaah, in mohammad ali kie?!!!! fekr nemikardam ba injoor adama doost bashi ey val .khar khoob 20 mishi. .khejalat nemikeshi daneshgaah o 20? rasti to harfi az bani sadr beshnavi bavar mikoni?

دوست علی محمد

javabe mano nemidi folan folan nashode.... miaam hala hesabeto miresam... ie chand maah sabr kon, dige ham barat comment nemizaram...ghahr ghahr ghahr ta rooze ghiamat...khaak bar sare mozdoore tam bokonand[زبان] tarafdar khatamei ke ba khanooma dast mide... vah vah ...khoda be doooor.[وحشتناک]

دوست علی محمد

be bache mardomam nakhand[زبان]

دوست علی محمد

to kheili jeddi migiri...ke javabe mano midi darmorede khatami.... [خنده] toziham midi ke maraje migan eshkaal nadare .[قهقهه] sahba tike akhe nemindaze...hala bikhial baba.. nagofti ghabool dari ia na? ke be khoda tohin mikone? khoda ensha allah sahba ro ham ershaad kone..gonahanesham bebakhshe...

سید فرهاد جعفری

علی جان من بابام اصول گراست ولی خودم اصلاح طلب اصلاح طلب هستم پس درود بر 3 سید فاطمی اقایان خمینی .موسوی و خصوصا خاتمی