عشق و دانشگاه

بابا چرا این قدر دانشگاه با حاله. امروز یکی از بچه ها شروع کرد برای من توضیح دادن اینکه فلانی و فلانی با هم هستند. کی با کی با هم هستند. لامصب مذهبی و غیر مذهبی هم نداشت. بعضی هاشون هر دوتا مذهبی هستند. تازه بعد کاشف به عمل آمد دوستان نزدیکم هم بله. بعد فهمیدم بعضی هایی که دبیرستانی هستند هم بله.

اقا گل بگیرند در نهادهای فرههنگی آیران را. اخه یعنی چی. قبلا یه تابو بود تو ذهنم که دوست دختر و دوست پسری برای شهوت است و نتیجه ای جز تختخواب ندارد(به قول فرانسوی ها) ولی امروز این تابو برای من نابود شد. اخه باید ببینیم چرا به اینجا رسیدیم. به هر حال در فرهنگ ما این یه رابطه مشروعی نیست. در شرع هم تا جایی که من می دانم مشروع میست. پس چرا به اینجا رسیده است که امروز این گونه شده

البته متاسفانه این مورد هم سیاسی برخورد می شود. راستی ها می گند خاتمی این کار ها را برخورد نکرد و قبحش را شکاند و به اینجا رسید. چپی ها هم می گند که چون برخورد قهری می شد، جوانان تمایل پیدا کردند به این روابط.

اخه چرا؟

امروز احساس کردم فقط من چون سرو ایستاده ام. البته بعضی برادران همین روابط سیاسی و درسی من را که محدود به هم کلامی و روابط کاری است را دختربازی می دانند.

/ 5 نظر / 12 بازدید
مهرداد

پس فکر کردی اینا چیه!!! بالاخره همونام از یه جایی شروع شده!!! وای بر توی لاقید لا مذهب!!!:)))))

خزان نوشت

برای اینکه شرعش را اشتباه حالیمان کردنند! و دوم اینکه همه چیز یک الگو ندارد که بخواهد اخرش تختخواب باشد! اگر اینطور بود زمین را الان سانتیمتر به سانتیمتر بچه پوشانده بود! وقتی انسان را در شرع در بخش شادی و لذت و زندگی حیوان نفسی فرض می کنند و در بخش عذاب و گناه و عبادت انسان عقلی نتیجه اش چیزی چز این تفکرات غالب نیست!!!

حامد

حالا علی جون این همه مطلب نوشتی اونم با این همه غلط املایی و نگارشی که بگی دوست دختر داری؟؟؟ خب بابا این همه ادا و اصول چیه؟؟؟ بگو دوست دختر دارم قال قضیه رو بکن.[نیشخند][نیشخند] البته بیچاره اون دختری که با تو دوست بشه.من براش کاملا (این کاملا رو از ته دل گفتم) متاسفم.[چشمک]

ash

shoma ke pesari baradar ,ye chizi ham poshte saret migan kare khodeto mikoni ,man dige too uni mitarsam be 1 edeyi az ham fekram hata salam konam makhsoosan age taraf TA ham bashe ziyad khodet ro vared in baazi ha nakon ,omran age az kare edyi sar darbiyari ,melat too alam edigeyi seir mikonan

صالح

سلام طرف 20 سال تریاک مصرف میکرد،بهش می گفتن معتادی ، قبول نمی کرد می گفت نه ، هر وقت بخوام میتونم ترک کنم...پیدا کن پرتقال فروش رو!!!